Azcık emek ve bir ayda 300 tl

Discussion in 'Off Topic (konu dışı)' started by Code Red, Oct 23, 2018.

1. Code Red

Code Red Bilgim yok

Major
    edit:Şimdi diyeceksiniz be **Küfürbaz** bizle neden paylaşıyosun bu taktiği boş konu açıp 300 tl kazanmak diye basit bi şey yapıp postta atabilirdim hiç taktik vermeden falan gerek yok böyle şeylere belki yaparsınız la ne bileyim ben .d

Anlattığım taktikle para kazanabilir,server kasabilir ve oyun oynayarak eğlenebilirsiniz.Biraz zahmetli olacaktır ilk başlarda fazla kurban düşmez falan boş yapmayın ben size yardımcı olucam her türlü.Daha iyi yollar vardır elbet kazanmak için ama ben oyun oynuyordum aklıma bu geldi gamerım ben aq napayım :D

Merhaba dostlar 1 ay bile olmadı dayım üniye gidiyodu yine ev tuttu paraya ihtiyacı vardı annemden dilenirken gördüm çee
    Adam bana burs parasıyla telefon almıştı annem yolluyor ayağına para atcaktım bende düşünüp taşınıp bu yöntemi bulmuştum neyse şimdi nasıl kazandığımı anlatayım.

Bunu bir oyun sayesinde yaptım,oyunun adı Growtopia.

Oyunun yaş kitlesi 6 dan başlayıp 40a kadar gidiyor fakat en çok küçükler oynuyor.Tabi bu arkadaşlarımız oyunun ticaret mantıklı olduğunu bilmedikleri için gelişemiyorlar kendileri para yatırıyorlar.Zaten 3 dolar 100 world lock (oyun parası) bunlar rahat alınca 1k wl yani worldlock alıyorlar.Aslında growtopia mailli hesap koruması var ama maillerinide alacağımız için onuda geçebileceğiz,hadi başlayalım.
    Bu oyunu indirip bilgisayarınıza kurduğunuzda giriş yaparken hesabınızın bilgileri oyunun dosyalarının olduğu dizinde save.dat isimli bir dosyaya kaydoluyor.

Bizim yapacağımız şey serverimizi bu sazanlara yedirmek.
    Öncelikle bir youtube kanalı açıyoruz abonesi olmasına gerek yok sıfırdan bir kanal açın ve herhangi bir ingilizce kelimenin sonuna GT ekleyin bu Growtopia kısaltmasıdır.Örnek : Hax4fun GT felan.
    Bu benim kanal eğer düzenli iki üç video atıp video altına tag koyarsanız (bu konuda bütün tag işlemlerini vb anlatacağım) izlenme alırsınız.
    Sonra Visual Basicten growtopia Brute Force gibi basit bir işlevsiz program yapın eğer yapmayı bilmiyorsanız diye aşağıya kendi yaptığım bi programı koyucam kullanacak kullanabilir.
    Programdan görüntü:

Tamam şimdi programınızda hazır kanalınızda hazır trojanınızı bu program ile bindlemeniz yani birleştirmeniz gerekiyor.İki dosya nasıl bindlenir bilmiyorsanız konu altına bütün materyalleri koyacağım sıkıntı yok.

Tamam iki dosyayı birleştirdik videomuzu çektik kanala yükledik serverle beraber programı.
    Taglar saolsun geldi izlenmeler ve kurbanlar düştü.

Şimdi o isim ve şifrenin saklandığı save.dat dosyasını kurbanın bilgisayarından dosyalar arasından nasıl buluruz onu gif olarak koyuyorum.
    Users>Bütün kullanıcıları deneyin>AppData>Local>Growtopia>
    Tamam save.dat dosyasını çektik ancak hesabın adını şifresini nasıl bulacağız onu bilmiyoruz.Onun için bindleme programını aldığımız ünlü growtopia hackerının yaptığı GABB isimli programı kullanacağız.

Not:program backdoorludur kendi bilgisayarınızda çalıştırmamanızı ve virtual machine kullanmanızı şiddetle öneririm.

Programda yapacağınız şeyi yazıyorum ve ayrıca gif olarakta ekliyorum.İlk önce programı açtığınızda giriş yapmanızı isteyecek "Register" tıklayıp isim şifre ve şifreyi tekrar girip kayıt oluyoruz sonra giriş yapıyoruz o bilgilerle.
    Bunu yaptığınızı varsayarak devam ediyorum.
    Aşağıdaki sayfa listesinden Save Decoder seçiyoruz ve kurbandan aldığımız save.dat dosyasını sürüklüyoruz.Ardından decode tuşuna basıyoruz.
    tankid_name tıklıyoruz ve sağda isim çıkıyor
    tankid_password tıklıyoruz ve sağda bir şifre veya birkaç şifre çıkıyor eğer birden fazla çıkarsa hepsini teker teker deneyerek bulabilirsiniz.
    Buda anlatımımın gife aktarılan hali :
    Tamam isim şifre bulduğumuza göre artık hesap bizimdir geri kalan tek şey hesaptaki eşyaları kendi hesabımıza geçirmek hesap kurmayı anlatmaya gerek yok bence kolay eğer isterseniz anlatırım konu altında sorunlarınızı ve yapamadıklarınızı pm veya konu altına yazın yardım ederim.
    Ayrıca daha bugün gelen worldlock (indonezyalı bi arkadaş saolsun :D):
    Burdaki sarı şeyler World Lock kısaltması WL'dir.100 Tanesi 15 tldir bugünlük gelen 418 wl 400 e yuvarlarsak bugün 60 tllik hesap düşürdüm.Bu işi oyun falan diye ciddiye almamazlık yapmayın eğer cidden kanalı ilerletebilirseniz bundan bilgisayar toplayan arkadaşlarım var.

+Ayağım kırıldı alçıda hala çıkartmadı doktor bey :D alçım alınınca bu 60 tllik İtemleri satıp spya chat eklentisi için bağış yapmayı planlıyorum paraya ihtiyacım yok baba parası yetiyor spy gelişsin .d

İyi forumlar...

Gerekli Materyaller :

Fake brute force programı indirme linki : Linkleri görebilmek için login-giriş yapman gerekiyor veya konuya like atman lazım
    Fake brute force virustotal 2/66 (hacktool fb diyor ne diyor amk anlamadım) : Linkleri görebilmek için login-giriş yapman gerekiyor veya konuya like atman lazım

Save Dat dosyalarını decode etmenizi sağlayan program : Linkleri görebilmek için login-giriş yapman gerekiyor veya konuya like atman lazım
    Programın virustotali : Linkleri görebilmek için login-giriş yapman gerekiyor veya konuya like atman lazım

2 dosyayı birleştirme ve cryptlama konum : Linkleri görebilmek için login-giriş yapman gerekiyor veya konuya like atman lazım

Last edited: Oct 23, 2018
    Mr.Ömer, Lamb, Anarchosa and 3 others like this.
  2. Owner
    Owner
    Code Red

Code Red Bilgim yok

Major
    Son olarak bu adamlar gamer olduğu için her serverden garanti steam hesabı çıkıyor ister spyda dağıtırsınız ister satarsınız size kalmış

Anarchosa likes this.
  3. storm

storm no ego no stress

@Code Red knk ppyi değiştr seni ciddiye alamıyorm

4. Owner
    Owner
    Code Red

Code Red Bilgim yok

Major
    Üstlerinle doğru konuşursan sevinirim aşoısldhkuıojapksd şaka şaka bekle değişiyorum Yarbayım

Anarchosa likes this.
  5. Nobody

Nobody Forum Denetleme

Moderator
    lan o pp ne OIWHQEOIWQIEWQEGOWQE

Code Red likes this.
  6. Lamb

Lamb Kuzu

Major
    Bence guzel konu eline saglik.

Code Red likes this.
  7. Owner
    Owner
    Code Red

Code Red Bilgim yok

Major
    eyv knk

8. TolanK1

TolanK1 :) no ego no stress.

Forum Yönetim
    Güzel makale güzel içerik dostum boş konulari görünce ilaç gibi geliyor böyle konular

Code Red likes this.
  9. Owner
    Owner
    Code Red

Code Red Bilgim yok

Major
    Saol abi teşekkürler

10. Anarchosa

Anarchosa Security

Co - Admin
    off topicde sabite alıcam çee

Code Red likes this.
  11. Owner
    Owner
    Code Red

Code Red Bilgim yok

Major
    işlkjaspodğalpsdş tamam :d

12. Owner
    Owner
    Code Red

Code Red Bilgim yok

Major
    Gerekli materyallerin linkleri eklenmiştir her türlü oyun hakkında soru ve yardım için pm

Anarchosa likes this.
  13. Marowit

Marowit Kıdemli üye

İlginç 1 hafta dilensem çıkartım 300 TL aq

Code Red likes this.
  14. Owner
    Owner
    Code Red

Code Red Bilgim yok

Major
    300 değil 3000 çıkarırsın aq

Marowit likes this.