Gececilere Shell

Discussion in 'Paylaşımlar (Shell ve Şifreler) - Shares passwords' started by Anarchosa, Aug 5, 2018.

1. Anarchosa

Anarchosa Guest

Zer0Day, Mahqum75, ZEUSCOBRA and 5 others like this.
  2. Code Red

Code Red Bilgim yok

Eline sağlık ben bundan sonra like atmıyorum shell konularına ya valla yanlışlıklar olabiliyor arada götü sağlama almak lazım.

Anarchosa likes this.
  3. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    Anarchosa

Anarchosa Guest

Bende atmayacam. Suçsuz yere benim arkadaş uçtu gitti. Ne yorum atarım ne de like atarım. @Mectruy reis kusura bakma abi ama kurunun yanında yaş da yanmaya başladı. Ben shell çalarım o banlanan arkadaşım çalmaz. Onunda zaten ihtiyacı yok. Kendisiyle plan yapmıstık spy hackerz forumunda fiziksel hack konuları açacaktık birlikte. Herşey çöp oldu.

4. Nobody

Nobody Asil

aga valla spyacademy de 100 küsür shell paylaşıldı hiçbirini açmadım adımız hırsıza falan çıkar uğraşamam gerek yok

Code Red and Anarchosa like this.
  5. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    Anarchosa

Anarchosa Guest

Shell paylaşımları yasaklanmalı bence.
    Bende artık atmaycam, spyacademy şifresi vardı orda paylaşıyordum shelleri oranında şifresi değişmiş. Normal kategoride zaten paylaşmıyorum artık bu shelli de arkadaş istedi diye paylaşıverdim. Cidden bir kaç pic kuru su yuzunden suçsuz gunahsız adamlar yanıyor

6. Code Red

Code Red Bilgim yok

ben o **Küfürbaz** kurularıdnan birini adım gibi biliyorumda neyse, mec abiyanlış varsa düzeltir benim rütbede "BİRİSİ" yüzünden üye olmuştuda düzeltildi.

7. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    Anarchosa

Anarchosa Guest

He bitane yavsak yakalandı zaten hacknews "Hırsızlar Kasabaya İndi" adlı haberin yorumlarında mec abi yazdı bitanesinin nickini ama tek kişi değil bu kardeşim ya gruplar yada hepsi bireysel ama hepsi o cocugu

8. Code Red

Code Red Bilgim yok

Bu olaylar SHT kurucumuz’un bayağı sinirlerini bozmuş durumda ve hırsızlardan birtane daha yakalarsa belasını sikeceğini belirtti

Anarchosa likes this.
  9. Code Red

Code Red Bilgim yok

zaten o mec abinin söylediği kişi yüzünden kendi konuma yorum atamıyordum :d

10. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    Anarchosa

Anarchosa Guest

Eğer bu forumda arkadaşım gibi 10 gün banlanması gereken biri varsa o da bi o ismi geçen şahıstır. İyilik yap denize at demişlerde biz resmen köpek balıklarını besliyoruz forumda

11. Nobody

Nobody Asil

köpek balıkları :D

Anarchosa likes this.
  12. BoneLess

BoneLess At hırsızı

şu blue adlı arkadaş suç atmayı çok seviyor like atmayın hiçbir shell konusuna

Loading...

Bu sayfayı Paylaş