Hack Show bölümüyle alakalı...

Discussion in 'Önerileriniz - recommend' started by ZadobaTR, Aralık 6, 2018.

1. ZadobaTR

ZadobaTR Üst Tabaka

Merhabalar,

HackShow bölüm kurallarını okudum fakat mesela sızmış olduğum bir siteye index attım ve yayınlamakta çekiniyorum. Sebebi kurallarda belirtilen nitelikte bir site olmadığı için. Hack Show gibi birde istediğimiz siteleri yayınlanabileceği "Gövde Gösterisi" alanı olsa olur mu ? Ayrıca yabancı siteler için buranın index'ini kullanabilir miyiz ? Yaşlandık ama ölmedik, biraz yeni yetişen dostlarımıza yol göstermiş oluruz diye böyle bir öneride bulunmak istedim. Örneğin; sızmış olduğum isteye hangi yöntemle nasıl sızdığımı adım adım anlatmak istiyorum. Sizce de bunun yapıldığı bir alan olsa daha da faydalı olmaz mı ?

Önerimi mazur görün, şimdiden ilgi ve öneminiz için teşekkür ederim dostlar.
    Herkese iyi forumlar.

Phantaso likes this.
  2. Nobody

Nobody MÜSLÜMAN :3 Staff Member

Moderator
    öneriniz için teşekkürler :)

1- hackshow kategorimiz gövde gösterisi amaçlı kullanılan bir kategoridir. index atılan siteleri paylaşmak için vardır.

2- önemsiz sitelere basarsanız 1 siteye değilde en az 10 site hackleyip paylaşmanız daha iyi olur, eğer special bir deface yaparsanız tek site halinde paylaşabilirsiniz.

3- kullandığınız yöntemleri anlatmanız için hack dökümanları kategorisi mevcuttur.

4- bütün siteler için forum indexini kullanabilirsiniz. lakin türk sitelerine saldırı yapmanızı önermeyiz. ( special defacelerde uyarı atmak hariç )

iyi forumlar dilerim.

Anarchosa and ZadobaTR like this.
Loading...

Bu sayfayı Paylaş