Welcome to Spyhackerz family! Log in or Sign up to join us

kali 2018.2 dual boot kurulumu(windows10)

Discussion in 'Hack Tools / Hack programları' started by tommy112, Jul 2, 2018.

1. tommy112

tommy112 Kıdemli üye

Özel Mesaj Yolla
    Arkadaşlar herkeze selam. Bugün sizlere kali linux 2018.2 dual boot olarak kurulumunu göstereceğim. Windows 10 üzerine Kali linux ’u en doğru şekilde kurmayı gösteriyorum. sanal makina olarak kali linux ’u kullanan arkadaşlar varsa , hemen dual boot olarak kursunlar ve kali linux ’un hızının tadına baksınlar. Gerçekten sanal makina ile dul boot hızı arasında dağlar kadar fark var. Sebebi ise mesala sanal makinayı kurarken 1 veya 2 çekirdek veriyoruz. bilgisayarımızın çekirdek sayısının yarısını verdiğimiz için yavaş kullanıyoruz. aynı şekilde ram de az verdiğimiz için hızını etkiliyordu. Fakat dual boot olarak kali linux ’u kurarsanız bilgisayarınızın bütün çekirdekleri ve ram ’i kali linux için çalışacak. Bu sayede kali linux ’u çok hızlı bir şekilde kullanabileceksiniz.....

Arkadaşlar videonun toplam boyutu 2 gb ’tı geçtiği için bende boyut küçültmek için render işlemi yaptım. video kalitesinden mecburen feregat etmek zorunda kaldım. kusura bakmayın şimdiden..

Kali linux’u indirmek için aşağıdaki linke bakabilirsiniz...

Linkleri görebilmek için login-giriş yapman gerekiyor veya konuya like atman lazım

Anarchosa and Mectruy like this.
  2. Anarchosa

Anarchosa Co - Admin

Uzmanlık Alanları
    C#
    JS
    MsSQL
    Network
    Asp.NET
    SQL İnject
    Web Hacking
    Özel Mesaj Yolla
    Sanal makine kullanmaktansa dual boot kullanmayı herkese tavsiye ederim.
    Cidden sanal makineden çok daha hızlı.

tommy112 and βψƦ0lЗ$4 like this.
  3. Owner
    Owner
    tommy112

tommy112 Kıdemli üye

Özel Mesaj Yolla
    evet bende öyle yapıyorum. sanal makine çok kasıyor. dual boot olarak kurarsanız , bilgisayarınızın tüm gücünü sadece 1 işletim sistemi için kullandığımız için hızlı oluyor...

Anarchosa likes this.
Loading...

Bu sayfayı Paylaş