Welcome to Spyhackerz family! Log in or Sign up to join us

LegueOfLegends Kayıtlı Eposta Adresi Öğrenme

Discussion in 'Püf Noktası' started by Grayman, Feb 24, 2017.

1. Grayman

Grayman Kıdemli üye

Özel Mesaj Yolla
    Selamun Aleyküm Merhaba Arkadaşlar, Bugun size Legue Of Legends'ta Kayıtlı Eposta Adresini Sansürsüz Kısıtlama Olmadan Görmeyi göstericem.
    Ben Daha Önceden Hesaba giriş yapıp Hesap Ayarlarından Eposta Adresini Çektim Bu şekilde gözükmekte.
    Eposta Adresi: ****man@gmail.com

Yapmamız gereken Adımları uygulayarak ortadaki sansürü "*****" sansürlü gözüken kelimeleri Ortadan kaldırmak .

- Lol Kayıtlı Eposta Adresi Öğrenme.

1-] Öncelikle Aşağıdaki Bağlantı'ya girelim
    Linkleri görebilmek için login-giriş yapman gerekiyor veya konuya like atman lazım

2-] Ben buradan Server seçimini yapıyorum. Hesabın barındığı server hangisi ise siz o serverı seçin.

3-] Ardından Oturum Aç'a tıklayın
    4-] Buradan Hesaba giriş yapıyoruz.

Giriş yaptık..

5-] Ctrl-u yapıp Sayfanın Kaynak kodunu açıyoruz..

Sayfamız Karşımıza geldi..

6-] Ctrl-F yapıp şu kelimeyi Aratıyoruz.. "Email"
    Not; Kişisel Eposta Adresi kullandığım için Resimde Email yazan kısımdan sonrasını sildim Burada size gözükecek eposta adresi kısıtlamasız ve sansürsüz olacaktır :)
    Sonraki işlem Eposta Adresi değiştirme ama onu herkez bildiği için girmeyeceğim.

Saygılarımla.
    #Grayman

Nickname, sky and Gök-Börü like this.
  2. kernel-pan1c

kernel-pan1c Üst Tabaka

Özel Mesaj Yolla
    Daha önce alıntı yapılarak paylaşılmıştı aslında. Fakat özgün olup kendin hazırladığın için eline sağlık hocam

Linkleri görebilmek için login-giriş yapman gerekiyor veya konuya like atman lazım
    "Şimdi LoL destek sayfasına giriyoruz. Linkleri görebilmek için login-giriş yapman gerekiyor veya konuya like atman lazım Almak istediğimiz hesabın giriş adı ve şifresini giriyoruz. Ctrl + u yapıp sayfa kaynak kodlarını görüntülüyoruz. Daha sonra Ctrl + f yaparak email yazıyoruz. İşte hesabın kayıtlı olduğu mail adresini de bulmuş olduk."

sky likes this.
  3. Owner
    Owner
    Grayman

Grayman Kıdemli üye

Özel Mesaj Yolla
    Coverlayıp tazelemek güzeldir. Bunu "Alıntı" yapıp karalamak olmaz. Herkezin sunumu , anlatımı farklıdır :)

4. kernel-pan1c

kernel-pan1c Üst Tabaka

Özel Mesaj Yolla
    Estağfurullah karalamak değil hocam :) Diğer elemanın ayıbını yüzüne vurmaktı amacım. Tekrar eline sağlık

Grayman likes this.
  5. Owner
    Owner
    Grayman

Grayman Kıdemli üye

Özel Mesaj Yolla
    Eywallah sağolasın :)

6. Sir Hector

Sir Hector Üye

Özel Mesaj Yolla
    Ellerine sağlık hocam bide e postayı degistirme olayini da anlatsan mükemmel olur

7. Owner
    Owner
    Grayman

Grayman Kıdemli üye

Özel Mesaj Yolla
    Merhabalar son günlerde gelen güncellemeden sonra sistemle ilgili bir kaç değişiklik yapıldı yakında bir yöntemiyle birlikte detaylı anlatırım

Loading...

Bu sayfayı Paylaş