Spotify Recorder 320 KBPS indirme

Discussion in 'Off Topic (konu dışı)' started by Axis, Sep 22, 2018.

 1. Axis

  Axis

  Major
  Mesajlar:
  814
  Likes Received:
  2,400
  Spotify Recorder, Spotify üzerinde dinlediğiniz tüm şarkıları kaydederek bilgisayarınıza indirmenizi sağlayan ücretsiz bir yazılımdır.
  Dünya'nın en büyük dijital müzik servislerinden bir tanesi olan Spotify kullanıcılarından bir tanesiyseniz bu program sayesinde artık şarkıları bilgisayarınıza indirerek internet bağlantınız olmadığı zamanlarda bile indirebileceksiniz.


  Spotify üzerinde ister radyo isterse oluşturduğunuz listeler içinden bir şarkı dinlerken programı açarak şarkıları kaydedebiliyorsunuz. 96/128/190/320 KBPS olarak farklı ses kalitelerinden birini seçerek favori şarkılarınızı kolayca kaydedebilirsiniz. Direk indirme işlemi olmadığından dolayı eğer çalma listelerini indirmek isterseniz bu biraz zamanınızı alacaktır. Fakat bir çok şarkı Spotify üzerinde diğer platofrmlara göre çok daha kaliteli ve sorunsuz. Bu nedenle beklemeye değecektir.
  Şarkı kayıtlarını direkt olarak ses kartı üzerinden yapan program, şarkı kalitelerini düşürmemektedir. Spotify üzerinde çalan şarkıyı otomatik olarak tespit ecden program bu şarkıları kaydetmeniz durumunda ise dosya adını şarkı ve şarkıcı adı yapıyor

  Gizli içerik:
  You must reply before you can see the hidden data contained here.
   
  Last edited: Sep 22, 2018
  l0rxhell and ByRolesa like this.
 2. ByRolesa

  ByRolesa Sadist

  Major
  Mesajlar:
  865
  Likes Received:
  715
  Sitedeki download yönlendirmesinde DNS sıkıntısı var tekrar kontrol edermisin indirilebiliyor mu ?
   
 3. Owner
  Owner
  Axis

  Axis

  Major
  Mesajlar:
  814
  Likes Received:
  2,400
  Güncellendi..
   
  ByRolesa likes this.
Loading...

Bu sayfayı Paylaş