Welcome to Spyhackerz family! Log in or Sign up to join us

Wifi Hack [Android]

Discussion in 'Hack Dökümanları - Hack Articles' started by YAKALA, Aug 5, 2018.

1. YAKALA

YAKALA Kıdemli üye

Uzmanlık Alanları
    C#
    Python
    Hacking
    Sosyal Mühendislik
    > T'ÜRK <
    Özel Mesaj Yolla
    Android Telefonlar İçin Google Play Streoya Girip ;
    Androdumpper
    Yazıyoruz...

Gerekli Programi İndirip Kuruyoruz..
    Not : Gereken Android Sürümü 4.0 Ve Üzeri

Kurduktan Sonra Wifi Bağlantımızı Açıyoruz Ardından AndroDumpper Programini Açıyoruz..

Linkleri görebilmek için login-giriş yapman gerekiyor veya konuya like atman lazım

Açtıktan Sonra Sol Üst Menüde Bulunan Bütün Şebekeleri Göster Butonuna Tıklıyoruz

Linkleri görebilmek için login-giriş yapman gerekiyor veya konuya like atman lazım

Ve Çevremizde Yayın Yapan Wifi Ağlarını Listeliyoruz.. Listelikden Sonra Hedef Ağın Üzerine 1 Tık Yaptıgımızda Bağlanmayi Dene Butonu Çıkıyor.
    Eğer Ki Bağlanmayı Dene Dediğinizde Secured Ve Kilit İşareti Çıkıyorsa Hedef Ağımız Wps Destekli Değil Yada Wps Kapalidir Bu Tür Modemlerde İşe Yaramaz Boşuna Denemeyiniz..
    Bağlanmayi Dene Butonuna Tıkladığımızda Bizi Böyle Bi Ekran Karşılıyor
    Buradan Özel Pin Değil 'i Seçerek Bekliyoruz.

Özlel Değil Pin Olarak Yazılmıs Aldırıs Etmeyiniz.
    Mümkün Bağlantı İçin Bekliyoruz...

Bağlanması İçin Bekliyoruz..
    Bağlandığında Bağlandı Olarak Gösteriyor.
    Bağlanmadığı Zaman İse Bu Sekilde Gösteriyor ;
    Ben Bağlandım 1 Ve 2 Resimde Görünüyor O Yüzden Tekrar Bağlanmayı Denediğimde Modem Kendini Kilitledi.

Bağlandığı Zaman Şifreyi Göstermiyor Ama Bazı Ek Apk Programlar İle Bağlandığınız Modemin Şifresini Görebilirsiniz.

Her Modemde İşe Yarıcak Diye Birşey Yok. Ben Bunun Sayesinde Gittiğim Yerlerde 3 Kere Kırıp Bağlandım İşe Yaradı Deneyip Kullanmakta Fayda Var...​

2. ben bunu küçükken yapıyodum bir boka yaramıyo :)

Loading...

Bu sayfayı Paylaş